O nas

Poznaj doświadczenie naszych ekspertów i zasady działania.

Nasza misja

Indywidualne podejście do klienta

Nieszablonowe podejście do potrzeb każdego klienta i każdego zadania – działamy niestereotypowo wyszukując optymalną ofertę spośród tysięcy nieruchomości w kraju lub zagranicą. Dopasowujemy zakres usług do Twoich aktualnych wymagań i planów rozwoju.

Najwyższa jakość, profesjonalna obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta na rynku nieruchomości: doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Prowadzimy analizy rynku, wyceny nieruchomości, doradztwo kredytowe. Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami, wykończeniem i wyposażeniem wnętrz. Zapewniamy wsparcie działań inwestycyjnych.

Twój biznes – Nasze doświadczenie

Wspomagamy biznesową wizję klientów kapitałem naszego doświadczenia – naszym priorytetem jest troska o Twoje interesy, rzetelne reprezentowanie ich na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

Rozwój zawodowy

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i usług – rozszerzamy nie tylko swoją sieć placówek i ofertę, ale przede wszystkim dbamy o ludzi, ich motywacje, efektywność i satysfakcję zawodową. Dzięki temu możemy zaoferować klientom obsługę ze strony oddanych specjalistów.

blizej-klineta

Bliżej każdego klienta

Oddziały Emmerson Commercial działają na terenie całego kraju. Poprzez sieć agentów terenowych zapewniamy szybkie dotarcie do każdego klienta. Naszym atutem jest znajomość rynku lokalnego.

skutecznosc-w-biznesie

Skuteczność w biznesie

Zadowolenie i sukces naszych klientów i partnerów biznesowych to główny cel naszej pracy. Skuteczność jest naszą dewizą.

miedzynarodowa-jakosc

Międzynarodowa jakość na polskim rynku

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami biznesu i etyki zawodowej. Nie boimy się weryfikacji ze strony zarówno klientów jak i zewnętrznych ekspertów.

O nas

Emmerson Commercial firma doradcza obsługująca rynek nieruchomości komercyjnych.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczeni

e, zasobną ofertę zarówno terenów inwestycyjnych i nieruchomości komercyjnych na sprzedaż jak i wynajem.

Specjalizujemy się w powierzchniach biurowych, handlowo-usługowych oraz magazynowych na terenie całego kraju, posiadamy oddziały między innymi w Warszawie (centrala ), Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku.

Zapewniamy kompleksową obsługę firmom z sektora MŚP jak i międzynarodowym korporacjom.

Jesteśmy zrzeszeni w licznych organizacjach branżowych krajowych i międzynarodowych potwierdzających wysoka jakość świadczonych przez nas usług.

Stowarzyszenie jest organizacją społeczno-zawodową, zrzeszającą osoby wykonujące działalność zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Stowarzyszenie działa od maja 1994 roku i obecnie ma blisko 600 Członków Zwyczajnych.

jest dobrowolnym związkiem samorządnych organizacji posiadających osobowość prawną. Została utworzona w styczniu 1995 roku przez sześć regionalnych stowarzyszeń pośredników w obrocie nieruchomościami i do lutego 1997r. działała pod nazwą Polska Federacja Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W chwili obecnej PFRN działa na rzecz i w interesie 24 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających prawie 3500 osób.
Federacja w pełni uznaje szeroką niezależność stowarzyszeń, jednocześnie oferując możliwości podejmowania działań wspólnych, a także wyrażania opinii na tematy wykraczające poza obszar jednego regionu. Federacja dąży do odgrywania znaczącej roli w ekonomicznym rozwoju kraju poprzez jasne sformułowanie zasad działalności profesji, jak również poprzez uczestnictwo w procesie ustawodawczym, sprzyjającym rozwojowi polskiego rynku nieruchomości i umacniającym prawo własności.

Celem działania Polskiej Federacji Rynku Nieruc

homości jest zapewnienie prawidłowego rozwoju polskiego rynku nieruchomości poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziome, stworzenie systemów informacyjnych dla potrzeb społeczeństwa i rządu oraz jednoczenie wszystkich profesjonalistów rynku nieruchomości.

Oferta

Szukasz atrakcyjnej lokalizacji na kancelarię prawną,

idealnej powierzchni w biurowcu,

lub parku magazynowego w Specjalnej Strefie Ekonomicznej?

Twój biznes dynamicznie się rozwija

i niezbędna jest nowa przestrzeń?

Posiadasz lokal użytkowy na wynajem,

a może chcesz sprzedać działkę komercyjną?

Emmerson Commercial dedykowaną ofertą celnie realizuje potrzeby obu stron rynku nieruchomości komercyjnych.

U nas zawsze znajdziesz najlepszą ofertę. Reprezentujemy Twoje interesy w sposób profesjonalny i perspektywiczny. Selekcjonując oferty z szeroko dostępnej bazy nieruchomości kierujemy się jedynie Twoimi potrzebami, bez presji ze strony rynku. Możesz mieć pewność, że nasza wspó

łpraca będzie oparta na transparentnych zasadach.

Emmerson Commercial oferuje m.in.:

  • wynajem lokali biurowych
  • poszukiwanie lokali użytkowych z uwzględnieniem specyfiki biznesu
  • wyszukiwanie działek pod inwestycje przemysłowe
  • wynajem magazynów zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem[/list_i

    tem]

W Twojej dyspozycji jest zespół doświadczonych ekspertów, którzy przygotują ofertę dokładnie na miarę potrzeb Twojej firmy.

  • Nasza baza obejmuje ponad 2 500 atrakcyjnych ofert: biur; obiektów handlowych i usługowych; parków magazynowych; działek inwestycyjnych;

    – przeznaczonych na sprzedaż lub do wynajęcia.

  • Zbudowaliśmy bazę obejmującą ponad 3.000 klientów – to dzięki niej szybko łączymy popyt z podażą.

Zobacz, co możesz zyskać korzystając z naszych usług. Skontaktuj się z naszym ekspertem i sprawdź szczegóły naszej oferty!

Nasz Zespół

Nasz zespół

składa się z ekspertów z bogatym doświadczeniem zarówno na rynku nieruchomości jak i po stronie klienta.

bedla

Marcin Bedla
Dyrektor Operacyjny

 

Kuprewicz

Joanna Kuprewicz
Kierownik Biura | Office Manager

 

 

 zajdel

Łukasz Zajdel
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

 

 

 

filipowicz

Jerzy Filipowicz
Doradca ds. kluczowych klientów
Pośrednik – licencja nr 13206

 

 

 

wald

Andrzej Wald
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

 

 

 

fabisiak

 Sebastian Fabisiak
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

 

 

 

plucinski

Rafał Pluciński
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych

 

 

 

zwijalski

Piotr Zwijalski
Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych