Nieruchomości dla Twojego biznesu

Z bogatej bazy lokali, biur, magazynów i terenów inwestycyjnych nasi doradcy wyselekcjonują oferty dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Biura

Emmerson Commercial to doskonale dopasowana oferta nieruchomości biurowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Zapewniamy kompleksową obsługę wynajmu lokali zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom jak i globalnym korporacjom – od wyszukiwania nieruchomości, opracowania strategii najmu powierzchni biurowych, po przeprowadzkę i aranżację biura oraz zarządzanie nieruchomością w celu zapewnienia redukcji kosztów wynajmu lokalu.
Atrakcyjne warunki najmu biur możemy zapewnić dzięki naszemu doświadczeniu negocjacyjnemu. Doradzamy odpowiedni wybór i rozplanowanie powierzchni, analizując profil i strategię rozwoju Twojej firmy. Usługi Emmerson Commercial, realizowane we współpracy z rzetelnymi wykonawcami, to także rozwiązania z zakresu optymalizacji przestrzeni do pracy – tzw. work solution, lub workplace solution, jak i wszelkie prace wykończeniowe.

Lokale handlowo – usługowe.

Zainteresowanym inwestowaniem w nieruchomości zapewniamy pełne wsparcie inwestycji deweloperskich i zakupu gruntu.
Nie tylko wyszukujemy interesujące tereny, ale dzięki wsparciu analitycznemu możemy ocenić ryzyko inwestycji, a także zapewniamy doradztwo z zakresu finansowania nieruchomości komercyjnych.

Grunty i Magazyny.

Pozyskiwanie terenów pod inwestycje

Zainteresowanym inwestowaniem w nieruchomości zapewniamy pełne wsparcie inwestycji deweloperskich i zakupu gruntu. Nie tylko wyszukujemy interesujące tereny, ale dzięki wsparciu analitycznemu możemy ocenić ryzyko inwestycji, a także zapewniamy doradztwo z zakresu finansowania nieruchomości komercyjnych.

Wynajem hal magazynowych

Nowoczesne hale magazynowe w ofercie Emmerson Commercial, to szeroka gama nieruchomości zarówno na wynajem, jak i na sprzedaż. Znajdują się one w atrakcyjnych lokalizacjach – także w obrębie Specjalnych Stref Ekonomicznych. W naszej bazie mamy propozycję magazynów zarówno dla firmy transportowej, farmaceutycznej, jak i spożywczej, a także specyficzne rozwiązania magazynowe dla e-commerce.