Realizacje

Dopasowujemy ofertę do potrzeb klientów i zapewniamy kompleksową obsługę procesów na rynku nieruchomości
– od najmu, inwestycji po adaptacje i komercjalizacje.

Zobacz przykładowe efekty naszej pracy

Duka Polska – nowa siedziba na Żoliborzu

DUKA to marka szwedzkiego designu obecna w Polsce od 1999 r., rozbudowujący sieć ponad 30 sklepów w największych centrach handlowych w kraju. Z polską gałęzią firmy współpracowaliśmy przy poszukiwaniu nowej siedziby. Selekcjonując oferty dla nasz doradca miał na uwadze wartości i schemat działania klienta.

W efekcie zapewniliśmy firmie DUKA wynajem biura o powierzchni 650 m2, w budynku na warszawskim Żoliborzu. Wybrana nieruchomość łączy dogodną lokalizację, z układem zapewniającym dużą swobodę adaptacyjną.

przykładowa adaptacja

Sadkowski i Wspólnicy Radcowie Prawni i Adwokaci – własne biuro na kancelarię

Sadkowski i Wspólnicy Radcowie Prawni i Adwokaci to dynamicznie rozwijającą się kancelaria z 11- letnim doświadczeniem, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych polskich i zagranicznych. Kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów zorganizowany jest w 10 wyspecjalizowanych działów prawnych.

Firma zgłosiła się z zamiarem zakupu lokalu biurowego ok. 440 m2 w rejonie ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Poszukiwał lokalu na siedzibę swojej kancelarii prawniczej w który warto byłoby zainwestować – do tej pory firma wynajmowała przestrzenie biurowe. Kancelaria współpracowała jednocześnie z kilkoma innymi agencjami, stawiając bardzo określone kryteria poszukiwań. Naszemu agentowi udało się znaleźć idealny lokal, o powierzchni 414 m2, z zapewnionymi miejscami parkingowymi w samym centrum Warszawy. Klient dokonał zakupu nieruchomości o wartości 4 500 000 zł netto, w prestiżowej lokalizacji w okolicy warszawskiego Ratusza.

Umiejscowienie kancelarii usprawnia jej kontakty z klientami a elegancka przestrzeń zabytkowej kamienicy podkreśla pozycję firmy.

przykładowa aranżacja

TK Development  – komercjalizacja powierzchni handlowo-usługowej w inwestycji Tivoli Commercial

Inwestycja TK Development – Tivoli Commercial to zespół 5 budynków handlowo-usługowych, o łącznej powierzchni 2100 m2 w centrum dzielnicy Targówek w Warszawie.

Nasz zespół doradców zaangażowany został w wczesnym etapie projektowania i komercjalizacji inwestycji. Na jej potrzeby przygotowaliśmy strategię sprzedaży budynków handlowo-usługowych którą sukcesywnie zrealizowaliśmy – powierzchnie handlowo-usługowe zakupione zostały przez prywatnych inwestorów.

KSD Polska – zakup i komercjalizacja nieruchomości

KSD Polska to inwestor obsługiwany przez naszych agentów od 4 lat – zarówno przy zakupie jak i wynajmie lokali. W portfolio KSD Polska znalazło się, dzięki naszemu pośrednictwo 9 lokali o łącznej pow. 1000m2. Wsparcie Emmerson Commercial obejmuje zarówno wyszukanie lokalizacji i doradztwo przy zakupie inwestycji jak i komercjalizację i stworzenie tennant mix (zestawu najemców).

Dwa lokale zostały już oddane do użytkowania i zapewniliśmy im najemców: 207 m2 zostało przeznaczone na biuro sprzedaży dewelopera Bouygues Immobilier a lokal o powierzchni 350 m2 zajęło przedszkole sieci Krasnoludki.

Zwrot z inwestycji – 13-14%.