Usługi

Zapewniamy kompleksową obsługę rynku nieruchomości komercyjnych.

Zobacz jak pracujemy

 

 


Negocjacje

Zdajemy sobie sprawę, że dla Twojego biznesu aspekt kosztów najmu obiektu może być istotną pozycją w co miesięcznym zestawieniu wydatków i przepływów finansowych.

Niezależnie od tego czy dotyczy to najmu biura, lokalu użytkowego czy hali magazynowej specjaliści z działu nieruchomości komercyjnych Emmerson doradzają i sugerują Tobie najbardziej optymalne rozwiązania by oszczędzić Twój czas i pieniądze.

W ramach uzgodnionego z Tobą budżetu poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje w taki sposób by zagwarantować Tobie warunki najmu umożliwiające prowadzenie działalności w danej nieruchomości zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz analizie sytuacji rynkowej podejmiemy się dla Ciebie renegocjowania Twojej aktualnej umowy najmu. Dzięki temu możesz zyskać podwójnie. Uniknięcie przeprowadzki do nowej lokalizacji to oszczędność czasu i pieniędzy związanych z logistycznymi procesami i kosztami jakie wówczas trzeba ponieść. Niższe koszty wynikające bezpośrednio z nowej umowy najmu to Twój stały zysk, co miesiąc.

Specyfika najmu komercyjnego sprawia, że czynsz najmu to jeden z najważniejszych parametrów, ale niejedyny jaki należy brać pod uwagę w trakcie negocjacji warunków umowy. Analizując przez wiele lat poszczególne segmenty rynku nieruchomości komercyjnych zdobyliśmy unikalne doświadczenie, które pozwala nam zidentyfikować kluczowe czynniki i parametry mające finalne znaczenie dla kosztów ponoszonych przez Ciebie jako najemcę. Przedstawimy Ci warianty najkorzystniejsze dla Ciebie, gdyż my wiemy kiedy ważniejsze i bardziej opłacalne dla Ciebie jest skupienie się na wysokości opłat stałych, a kiedy na przykład lepszym rozwiązaniem okaże się wynegocjowanie na czas adaptacji obiektu do Twojej działalności (fit out) tzw. wakacji czynszowych.

Tak jak Ty zdajesz sobie sprawę z wagi wyboru profesjonalnego doradcy na rynku nieruchomości, tak my zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni wybór lokalizacji oraz warunki finansowe najmu mogą decydować o Twojej przewadze nad konkurencją w biznesie.

O tym ile możesz zyskać dzięki współpracy z nami najlepiej przekonaj się sam.

Sprawdź

 


Doradztwo

Emmerson Commercial to kompleksowe i profesjonalne doradztwo na rynku nieruchomości komercyjnych. Nasza wiedza i doświadczenie to doskonałe wsparcie dla Twojego biznesu i strategii rozwoju. Pomożemy Ci na każdym etapie – od zaproponowania odpowiedniej lokalizacji po zarządzanie nieruchomością. Gwarantujemy najlepsze rozwiązania i konkurencyjne warunki współpracy.Doradzimy Ci najlepszy wybór lokalizacji dla biura czy lokalu użytkowego. Dostosujemy propozycje do rodzaju Twojej działalności, profilu klientów oraz wskazań budżetowych.

Obsługując klientów z różnych sektorów i szczegółowo analizując rynek – wiemy, jak lokalizacja wpływa na dochodowość firmy, kontakty z klientami, logistykę, czy konkurencyjność. Doradzimy na co położyć nacisk w przypadku Twojego biznesu. Zaproponujemy rozwiązania w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni.

Pomożemy nie tylko w pozyskaniu nieruchomości, ale również w najkorzystniejszym jej sfinansowaniu. Nasi najlepsi doradcy kredytowi i inwestycyjni są do Twojej dyspozycji.
Emmerson Commercial to także usługi skierowane do właścicieli budynków na wynajem i inwestorów na rynku nieruchomości. Oferujemy m.in. wyceny nieruchomości, komercjalizację budynków oraz zarządzanie nimi.Podsumowując, oferujemy m.in.

 • Najlepsze lokalizacje dla Twojego biznesu.
 • Efektywne rozwiązania z zakresu zagospodarowania przestrzeni.
 • Wyceny.
 • Finansowanie.
 • Komercjalizację.
 • Zarządzanie.

Skonsultuj swoje plany biznesowe z naszym ekspertem.

Sprawdź

 


Wsparcie

Nasze indywidualne podejście do klienta najlepiej oddaje analogia z szyciem garnituru „na miarę” przez krawca. Zanim „skroimy” dla Ciebie miejsce do prowadzenia przez Ciebie biznesu najpierw poznajemy Twoje potrzeby.

Zdajemy sobie sprawę, że dla Twojego biznesu aspekt wyboru siedziby dla swojej działalności ma kluczowe znaczenie.

Z tego względu „uszyjemy” Ci lokal na „Twoją miarę”. Będziemy z Tobą na każdym etapie tego procesu. Począwszy od wyszukania lokalizacji, sposobu finansowania zakupu, negocjacji, aż do finalizacji umowy i jej realizacji.

Cały proces związany z adaptacją przestrzeni dla Twoich potrzeb tzw. fit-out czy zarządzanie nieruchomością możesz powierzyć naszemu zespołowi.

Współpraca z nami to Twój zysk w postaci oszczędności czasu, pieniędzy, a przede wszystkim wygoda, gdyż wspieramy Twój biznes na każdym etapie.

 • Znajdziemy odpowiednią lokalizację skrojoną na Twoje potrzeby.
 • Wynegocjujemy tak dobre warunki jak to tylko możliwe.
 • Znajdziemy optymalne finansowanie Twojej inwestycji.
 • Zabezpieczymy transakcję pod względem formalnym i prawnym.
 • Zajmiemy się adaptacją i aranżacją przestrzeni zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
 • Urządzimy przeprowadzkę do nowej siedziby.
 • Zajmiemy się obsługą techniczną i zarządzaniem Twoimi nieruchomościami

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania szczegółów.

Sprawdź

 


Analiza

Skuteczność naszych działań to efekt doświadczenia naszych specjalistów. Nasi specjaliści są dedykowani do konkretnego segmentu rynku nieruchomości komercyjnych: biura, działki inwestycyjne, obiekty przemysłowe, hale i magazyny, lokale handlowe. Z tego względu potrafią przeprowadzić odpowiednie badania i analizy rynku. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu jako praktycy mogą oszacować kluczowe parametry inwestycji czy dokonać studium opłacalności inwestycji lub wycenić daną nieruchomość czy też dopasować ofertę najlepiej spełniającą potrzeby klienta.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy umożliwią Tobie podjęcie decyzji inwestycyjnych na bazie racjonalnych przesłanek.

Zapewniamy:

 • Wynegocjowanie tak dobrych warunków jak to tylko możliwe.
 • Przeprowadzenie analizy rynku nieruchomości.
 • Badanie potencjału konkretnej nieruchomości.
 • Zrobienie studium opłacalności inwestycji.
 • Dokonanie rzetelnej wyceny nieruchomości.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania szczegółów.

Sprawdź

 


Zarządzanie

Wsparcie doradców Emmerson Commercial nie kończy się z momentem podpisania umowy najmu czy zakupu. Efektywność korzystania z danej przestrzeni lub inwestycji podnosimy także oferując pełen zakres zarządzania nieruchomością.Kompleksowa obsługa administracyjno-techniczna nieruchomości to oszczędność czasu właściciela i najemcy, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów korzystania z lokalu.

Profesjonalne zarządzanie jest niezbędnym elementem sukcesu właścicieli budynków na wynajem i inwestorów na rynku nieruchomości.

Zapewniamy m.in:

 • transparentne prowadzenie rozliczeń finansowych i ewidencji kosztów
 • racjonalne planowanie i gospodarowanie funduszami
 • minimalizację kosztów utrzymania
 • sporządzanie i aktualizacja dokumentacji budynku
 • systematyczną konserwację oraz niezawodne, szybkie usuwanie awarii
 • współpracę ze sprawdzonymi wykonawcami
 • zarządzanie najmem
 • obsługę prawno-księgową

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania szczegółów.

Sprawdź